Fractal - Naučíme Vás cestovat

 

ZAJÍMAVOSTI Z CEST

 

  • Představujeme nabídku společnosti Singapore Airlines

Program Singapore Stopover Holiday (SSH) pro cestující letící do destinací za Singapur. Cenová relace od 911,- Kč/os. a Basic Singapore Stopover Holiday Program (BSSH) za 718 Kč/os., který mohou využít všichni cestující letící do Singapuru jako do cílové destinace či do destinací za Singapur zahrnují:

- Ubytování na hotelu pro jednu osobu,
- Autokar na letiště,
- Bezplatné využití autobusů SIA Hop-on a Sentose Rider,
- Slevy dle brožury SIA Boarding Pass Privileges programme (u SSH i možnost volných vstupenek).

Nově nabízený Singapore Stopover Program pro tranzitní cestující s možností ubytování v tranzitním prostoru letiště Changi Airport pohybující se v cenách od 332,- Kč/os. Zahrnuje, dle výběru klienta, dvě varianty:

- SALONEK s možností užití sprchy, možnost lehkého občerstvení, tisku k dispozici, WIFI a místní volání zdarma.
- HOTEL, u kterého má zákazník rezervováno 6 hodin ve standartním pokoji s TV i wake-up call.

  

  • Španělská letecká společnost Iberia zavádí novou třídu Premium Economy

Komfort zcela nových, multifunkčních sedadel bude k dispozici od května na linkách mezi Španělskem a americkými městy Chicagem, New Yorkem, ale také Bogotou. V budoucnu jsou plánovány do Spojených států i další lety s touto službou. Zavádění této sekce na lety do Mexika je plánováno nově od června.

Mezi výhody nově zavedené třídy patří především více pohodlí pro cestující a to díky:

- většímu prostoru mezi sedadly (o 20% více než v Economy)
- dokonalejším sedadlům s možností jejich sklopení až o 40 %, plně nastavitelnými opěrkami hlavy a opěrkami nohou
- lepšímu uskladnění zavazadel a tím i možnost jejich většího počtu
- vybavení obrazovkami s lepším ozvučením (dokonalejší připojovací porty)
- exkluzivní in-flight služby: kvalitní a moderní obsluha (nápoj zdarma)

  

  • Emirates uvede 12. března novou denní linku z Dubaje do USA. Letadla budou s přestupem v Athénách přistávat na letišti v Newarku. Obsluhovat tyto denní lety budou letadla z rozšířeným trupem řady Boeing 777-300R. K dispozici bude 8 sedadel do první, 42 do business a 304 do ekonomické třídy. Svou vlajkovou loď Airbus A380 také zařadí na lety z Dubaje do měst Nairobi a Tokio.
  • Po Praze, Brně a Ostravě začne od října létat irský nízkonákladový dopravce Ryanair také z Pardubic. Spojení s londýnským letištěm Stansted navýší počet cestujících z pardubického letiště po loňském úpadku, kdy došlo k zrušení letů do Moskvy.
  • Od konce května se cestující můžou těšit na nové lety Wizz Air do Reykjavíku. Operovány budou z Prahy 2x do týdne.
  • Vízovou povinnost pro vstup do USA stále ještě mají státy jako Polsko, Rumunsko nebo Chorvatsko. Pokud se tedy chystáte v létě do zahraničí a máte, nebo vaši klienti či kolegové, občanství těchto států, neváhejte kontaktovat naši kancelář a my vám rádi víza pomůžeme zajistit. Jsme tu pro vaši bezstarostnou cestu. 
© 2000 - 2017 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG