Fractal - Naučíme Vás cestovat

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

Cestovní pojištění by měla být nezbytnou součástí každé cesty do zahraničí a je to investice, která se vyplatí. Navíc představuje většinou zanedbatelnou část cestovních nákladů. V případě nemoci, úraz či léčení v zahraničí Vám ušetří hodně peněz a nejen v těchto případech. FRACTAL s.r.o. zprostředkovává služby ERV pojišťovny.


ERV Evropská pojišťovna

- jako jediní specialisté na trhu nabízí ERV nejširší pojistnou ochranu!
- ručí za nejvyšší kvalitu služeb před cestou, během ní i po návratu.
- vlastní asistenční služba je 24 hodin denně 365 dní v roce připravena pomoci kdekoli na světě - samozřejmě v českém jazyce.
- likvidace škody online do 7 pracovních dnů. 
- služby vycházejí z důkladné znalosti domácího trhu, ale i z více než 100 let mezinárodních zkušeností.
- vlastní síť Euro-Center na všech kontinentech Vám umí pomoci přímo v místě pobytu.

Chcete-li poradit s výběrem nejvhodnějšího programu pojištění pro konkrétní cestu, kontaktujte FRACTAL s.r.o. Doporučíme pojistku na dovolenou, na služební cestu, na hory, na časté cesty, na dlouhodobé pobyty, poradíme nejvhodnější pojistku pro seniory, rodiny s dětmi, pro studenty a pomůžeme s volbou rozsahu pojistky i s výší krytí.


Do některých destinací je třeba doplnit cestovní pojištění rovněž o vhodné očkování. O výskytu nemocí a doporučené vakcinaci se informujte na
www.vakciny.net.

© 2000 - 2018 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG