Fractal - Naučíme Vás cestovat


Semináře

Pravidelně pro vás pořádáme  po celé České republice odborné semináře.
Semináře jsou jednou z možností, jak vám co nejblíže a nejefektivněji představit náš jedinečný on-line systém Smart Terminal, novinky z oblasti cestovního ruchu nebo zajímavé hosty.

V pořádání odborných seminářů jsme skutečně dobří. Bohaté zkušenosti nám dovolují neustálé zlepšování obsahu prezentovaných témat. Abychom nenarušili celou koncepci semináře, snažíme se o citlivý výběr vhodných hostů (např. z řad zástupců leteckých společností).

Nebojíme se přímé diskuze. Naopak si ceníme toho, že se s vámi můžeme osobně setkat a prodiskutovat témata, která jsou pro vás při řešení cestovních zakázek důležitá. Vaše zpětná vazba na naše služby nám umožňuje rychle reagovat na výzvy moderní doby. Jako bonus jsme pro vás připravili možnost získání certifikátu o absolvování našeho semináře.

Přijďte se osobně přesvědčit o tom, že naše odborné semináře jsou přínosným strávením vašeho času a vaší společnosti přinesou efektivnější řešení a optimalizaci vašich cestovních nákladů.

Máte-li zájem o účast některého seminářů, sledujte naše stránky a termíny. Připravujeme jarní termíny.

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2000 - 2018 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG