Fractal - Naučíme Vás cestovat

 

BUSINESS CESTY

 

Specifika firemního cestování jsou dána účelem cesty, tedy jeho pracovním (služebním) charakterem. Pracovní akce v zahraničí jako jsou jednání, školení, konference, veletrhy či prezentace vyžadují přesné časové plánování. Pracovníci CK hlídají, aby během cesty čas a finanční prostředky  byly využity co nejefektivněji. Samozřejmostí je výběr dopravního spojení s ohledem např. na délku přestupů na letištích, návaznost spojů, časové posuny  a také pečlivá volba lokace a kategorie ubytování splňující požadavky obchodního cestujícího jako např. připojení na internet, apod.  

Služební cesty míří často i do destinací s neklidnou bezpečnostní situací či výskytem závažných nemocí. CK  upozorňuje na možná bezpečnostní rizika, doporučuje vhodné očkování a informuje o kulturních, společenských či ekonomických specifikách té které destinace. V neposlední řadě pracovníci CK dokážou zabránit nepříjemnému překvapení z neočekávaného počasí tím, že cestujícího správně a včas informují.

Standardní službou pro obchodní cestující je registrace na konference a zajištění vstupenek, ale i vstupních víz a příslušných povolení. Poskytnuté služby během pracovních cest jsou obvykle na předplacený poukaz (tzv. voucher), které cestující obdrží od CK. Výhodou služební cesty organizované CK je nesporná úspora času i nákladů.

Vy cestujete, my se staráme.

 

 

 

 

 

 

© 2000 - 2018 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG