Fractal - Naučíme Vás cestovat

TRANSFERY

Pro všechny cestující, kteří potřebují přepravit rychle, pohodlně a spolehlivě např. z letiště do hotelu, je určena služba „transfery“. 

Jak získat nabídku transferu?

Vyplníte jednoduchý
formulář a naši referenti Vám pošlou cenu transferu ve Vaší destinaci. V případě následné objednávky obdržíte předplacený voucher, kterým se prokážete řidiči transferu. Pro vyplnění formuláře klikněte ZDE

Napište nám svůj požadavek a my Vám obratem pošleme nabídku.

Jak služba funguje?

Na letišti cestujícího vyzvedne řidič, který je označen cedulkou s jeho jménem. Z příletové haly bez jakéhokoliv čekání je cestující odveden k autu a odjíždí k místu určení. Na schůzku či do hotelu v centru trvá cesta z letiště ve většině destinací max. 45 min. Transfer je zajištěn předem, cestující nemusí nikoho kontaktovat, řidič kontaktuje jeho. Není třeba ani hotovost, protože služba je na předplacený poukaz (tzv. voucher).

Praktický příklad transferu

Cestující letí do Paříže na dopolední schůzku stanovenou na 10:00. Letadlo na pařížské letiště Charles de Gaulle přistává v 9 hodin. Jelikož na služební schůzku se většinou necestuje s velkým zavazadlem, s řidičem transferu se cestující setkává maximálně do 30 minut od přistání letadla. Řidič je profesionál a znalý místa, a proto za půl hodiny dorazí na místo schůzky. Služba je rychlá a jednoduchá a její cena je 2550 Kč. V autě mohou kromě řidiče cestovat až tři osoby, tzn. v případě plného naplnění auta je cena pouhých 720 Kč za osobu!
Pro srovnání -  cena za stejnou cestu veřejnou dopravou je 8,4 EUR za příměstský vlak RER z letiště na nádraží Gare du Nord a poté 1,5 EUR za jízdenku na metro, což dohromady dělá cca 240 Kč. V tomto případě ale cestující potřebuje nejméně 3krát více času než u služby transferu!

 

Kontaktujte nás na tel. 222 512 000 nebo e-mailu: fractal@fractal.cz
© 2000 - 2018 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG