fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Vážení klienti,

monitorujeme pro vás destinace, kam lze i přes současnou situaci cestovat a přinášíme několik zajímavých tipů.

 

Novinka – VIP Service Club CONTINENTAL

VIP Service Club CONTINENTAL nabízí okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem vašeho letadla

Chci zjistit více o výhodách

Kam vycestovat

Keňa

Navštivte bohatou africkou faunu. Keňa je jednou z nejkrásnějších zemí s Národními Parky Maasai Mara a Tsavo, kde můžete potkat mnoho zvířat jako například lvy,  pakoně, nosorožce, žirafy a mnoho jiných…. Ráj se také nachází u břehů Indického oceánu, přitažlivý pro potápěče s korálovými útesy a písečnými plážemi na odpočinek a relax. 

Můžete pohodlně letět přímo z Prahy s Air France nebo Qatar Airways. Občané České republiky musí před cestou do Keni absolvovat test na COVID-19 s negativním výsledkem (nesmí být starší 96 hodin). Po návratu je nutný PCR test nebo karanténa.

Více o cestách do Keni

 

Mexiko

Mexiko má co nabídnout z hlediska uměleckých a kulturních památek, je vhodnou destinací pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích u Karibského moře nebo u Tichého Oceánu se světoznámými středisky jako jsou Pt. Vallarta, Huatulco, Mazatlán nebo i fantastické Cabo San Lucas v Baja California.

Aktuálně není vstup leteckou cestou do Mexika výrazně omezen, požadován není ani negativní test na Covid, zpět je nutný PCR test a karanténa ukončená dalším testem PCR.

Více o cestách do Mexika

 

Bulharsko

V současné situaci je Bulharsko jednou z mála evropských zemí, kam je možné jet za zimními radovánkami a sklouznout se na lyžích, ubytovat se a užít si sněhovou nadílku v plné parádě. Zkuste oceněné lyžařské středisko v Bansku, nabízí se vám 75 km perfektně upravených sjezdovek.

Aktuálně není vstup do Bulharska omezen, požadován je pouze PCR negativní test na Covid max 48 h starý a po návratu do 5 dnů PCR test a 5 dnů karanténa.

Více o cestách do Bulharska

Pro vaše cesty zajistíme

Kompletní cestovní servis od letenek, ubytování, pojištění, parkování, ale i například speciálního programu na místě vašeho pobytu. Nemůžete cestovat pracovně? Vám a celé vaší rodině jsme schopni připravit balíčky na míru, podle aktuální situace ve světě vám sestavíme program podle potřeby.

 

ubytování pronájem auta Letenky Smartterminal víza


Fractal info je zasíláno registrovaným uživatelům rezervačního systému SmartTerminal.
V případě, že nemáte zájem náš cestovatelský měsíčník dostávat, klikněte ZDE. Děkujeme.

FRACTAL s.r.o. | Vinohradská 174, 130 00 Praha 3 | fractal@fractal.cz | www.fractal.cz | +420 211 150 000