fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

O Fractalu

V cestovním ruchu se pohybujeme již 28 let. Za tuto dobu plnou cestovních výzev a zakázek jsme prošli dlouhou cestu a získali mnoho zkušeností, které se vám snažíme předat.

Na českém trhu jsme jedna z předních společností v prodeji letenek s akreditací IATA. Specializujeme se na korporátní klientelu a zajišťujeme kompletní cestovní servis na míru po celém světě. Nabízíme unikátní online rezervační systém letenek – www.smartterminal.cz.

Vaše potřeby jsou u nás na prvním místě. S našimi odborníky na cestování si velmi zakládáme na výborném lidském přístupu, dlouholetých zkušenostech a vysoké odbornosti. Zastáváme individuální přístup ke všem našim klientům, komunikace je pro nás stejně důležitá jako vaše cestovní potřeby. Děkujeme za vaši důvěru.

Připojte se k našemu týmu

Obchodní podmínky Fractal

Ochrana osobních údajů

 

Semináře, workshopy

Workshopy pro vás připravujeme pravidelně po celý rok.  Vybíráme aktuální témata, která vás nejvíce zajímají. Dozvíte se spoustu užitečných rad a tipů na cesty. Investice vašeho času se vám návštěvou jedné z našich akcí několikanásobně vrátí. Na workshopech často představujeme i pravidelné hosty z řad našich partnerů. Velkou část věnujeme a necháváme vám samotným formou diskuze, dotazů a volných improvizovaných témat.

Certifikáty

     

Poukazy

Darujte výjimečný dárek formou poukázky, kterou vám s radostí připravíme. Stačí, když nám sdělíte parametry poukazu, který u nás vyčerpáte podle dohodnutých podmínek. Darovat můžete jak jednotlivou cestovní službu, tak i celý balíček (plavbu, cestu kolem světa nebo vstupenky).