fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

O Fractalu

V cestovním ruchu se pohybujeme již 28 let. Za tuto dobu plnou cestovních výzev a zakázek jsme prošli dlouhou cestu a získali mnoho zkušeností, které se vám snažíme předat.

Na českém trhu jsme jedna z předních společností v prodeji letenek s akreditací IATA. Specializujeme se na korporátní klientelu a zajišťujeme kompletní cestovní servis na míru po celém světě. Nabízíme unikátní online rezervační systém letenek – www.smartterminal.cz.

Vaše potřeby jsou u nás na prvním místě. S našimi odborníky na cestování si velmi zakládáme na výborném lidském přístupu, dlouholetých zkušenostech a vysoké odbornosti. Zastáváme individuální přístup ke všem našim klientům, komunikace je pro nás stejně důležitá jako vaše cestovní potřeby. Děkujeme za vaši důvěru.

Připojte se k našemu týmu

Obchodní podmínky Fractal

Ochrana osobních údajů

Jsme členy ATG Global Travel

       

Semináře, workshopy

Workshopy pro vás připravujeme pravidelně po celý rok.  Vybíráme aktuální témata, která vás nejvíce zajímají. Dozvíte se spoustu užitečných rad a tipů na cesty. Investice vašeho času se vám návštěvou jedné z našich akcí několikanásobně vrátí. Na workshopech často představujeme i pravidelné hosty z řad našich partnerů. Velkou část věnujeme a necháváme vám samotným formou diskuze, dotazů a volných improvizovaných témat.

Certifikáty

     

Poukazy

Darujte výjimečný dárek formou poukázky, kterou vám s radostí připravíme. Stačí, když nám sdělíte parametry poukazu, který u nás vyčerpáte podle dohodnutých podmínek. Darovat můžete jak jednotlivou cestovní službu, tak i celý balíček (plavbu, cestu kolem světa nebo vstupenky).