fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Vážení klienti,

monitorujeme pro vás destinace, kam lze i přes současnou situaci cestovat a přinášíme několik zajímavých tipů.

 

Novinka – VIP Service Club CONTINENTAL

VIP Service Club CONTINENTAL nabízí okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem vašeho letadla

Chci zjistit více o výhodách

Kam vycestovat

Keňa

Navštivte bohatou africkou faunu. Keňa je jednou z nejkrásnějších zemí s Národními Parky Maasai Mara a Tsavo, kde můžete potkat mnoho zvířat jako například lvy,  pakoně, nosorožce, žirafy a mnoho jiných…. Ráj se také nachází u břehů Indického oceánu, přitažlivý pro potápěče s korálovými útesy a písečnými plážemi na odpočinek a relax. 

Můžete pohodlně letět přímo z Prahy s Air France nebo Qatar Airways. Občané České republiky musí před cestou do Keni absolvovat test na COVID-19 s negativním výsledkem (nesmí být starší 96 hodin). Po návratu je nutný PCR test nebo karanténa.

Více o cestách do Keni

 

Mexiko

Mexiko má co nabídnout z hlediska uměleckých a kulturních památek, je vhodnou destinací pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích u Karibského moře nebo u Tichého Oceánu se světoznámými středisky jako jsou Pt. Vallarta, Huatulco, Mazatlán nebo i fantastické Cabo San Lucas v Baja California.

Aktuálně není vstup leteckou cestou do Mexika výrazně omezen, požadován není ani negativní test na Covid, zpět je nutný PCR test a karanténa ukončená dalším testem PCR.

Více o cestách do Mexika

 

Bulharsko

V současné situaci je Bulharsko jednou z mála evropských zemí, kam je možné jet za zimními radovánkami a sklouznout se na lyžích, ubytovat se a užít si sněhovou nadílku v plné parádě. Zkuste oceněné lyžařské středisko v Bansku, nabízí se vám 75 km perfektně upravených sjezdovek.

Aktuálně není vstup do Bulharska omezen, požadován je pouze PCR negativní test na Covid max 48 h starý a po návratu do 5 dnů PCR test a 5 dnů karanténa.

Více o cestách do Bulharska

Pro vaše cesty zajistíme

Kompletní cestovní servis od letenek, ubytování, pojištění, parkování, ale i například speciálního programu na místě vašeho pobytu. Nemůžete cestovat pracovně? Vám a celé vaší rodině jsme schopni připravit balíčky na míru, podle aktuální situace ve světě vám sestavíme program podle potřeby.

 

ubytování pronájem auta Letenky Smartterminal víza