fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Ubytování

Zrealizujeme vám ubytování podle vašich požadavků, kdekoliv na světě. Naši specialisté na cesty vám nabídnou výhodné podmínky a ty nejlepší ceny.  Prohledáváme, porovnáváme a vybíráme z několika nejserióznějších rezervačních systémů a splníme většinu vašich přání.
Ubytujete se pohodlně bez starostí s voucherem v ruce.

Pojištění

Zajistíme vám cestovní pojištění na cesty a pobyt do zahraničí. Pojištění se vztahuje na úraz či nemoc a další zdravotní komplikace, které mohou na cestách nastat. Pro více informací, nebo pomoc při vyřízení vhodného pojištění, nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho formuláře.

Na stránkách www.vakciny.net naleznete doporučení o vakcinacích, která jsou potřebná k vycestování do vámi určené oblasti.

Víza

Vyřízení víz je pro nás snadné, zastavte se osobně u nás nebo nám podklady pošlete. S potřebnými náležitostmi vám poradíme i po telefonu.

Při zajišťování zvacího dopisu, musí být zvací dopis adresován příslušné ambasádě, dále na žádost úřadů musí být v pase volné alespoň dvě stránky  pro kladné vyřízení víz.

Nejčastější víza a potřebné podklady: KANADAAUSTRÁLIE, USA

Parkování na letišti

Potřebujete-li pohodlně ve svém voze dojet přímo na letiště, není problém, parkování umíme na nejbližších letištích:

Parkování na letišti Praha >

Parkování na letišti Vídeň >

Trajekty

Obrátit se na nás můžete i v případě lodních lístků ve Středomoří a na sever Evropy. Navrhneme vám vhodné varianty, případné alternativy lodních lístků k vaší cestě.