fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Ubytování

Zrealizujeme vám ubytování podle vašich požadavků, kdekoliv na světě. Naši specialisté na cesty vám nabídnou výhodné podmínky a ty nejlepší ceny.  Prohledáváme, porovnáváme a vybíráme z několika nejserióznějších rezervačních systémů a splníme většinu vašich přání.
Ubytujete se pohodlně bez starostí s voucherem v ruce.

Pojištění

Zajistíme vám cestovní pojištění na cesty a pobyt do zahraničí. Pojištění se vztahuje na úraz či nemoc a další zdravotní komplikace, které mohou na cestách nastat. Pro více informací, nebo pomoc při vyřízení vhodného pojištění, nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho formuláře.

Na stránkách www.vakciny.net naleznete doporučení o vakcinacích, která jsou potřebná k vycestování do vámi určené oblasti.

Víza

Vydávání víz je v tuto chvíli výrazně omezeno. Kontaktujte nás prosím, rádi vám sdělíme, jaká je aktuální situace.

 

Vyřízení víz je pro nás snadné, zastavte se osobně u nás nebo nám podklady pošlete. S potřebnými náležitostmi vám poradíme i po telefonu.

Při zajišťování zvacího dopisu, musí být zvací dopis adresován příslušné ambasádě, dále na žádost úřadů musí být v pase volné alespoň dvě stránky  pro kladné vyřízení víz.

Nejčastější víza a potřebné podklady: RUSKO, KANADAAUSTRÁLIE, USA

Spojené státy se otevírají turistům. Od 12. května již nebude nutné očkování na cesty do USA. Skončila tak covidová omezení.
Po příletu není nutné absolvovat karanténu ani předkládat negativní test.

Parkování na letišti

Potřebujete-li pohodlně ve svém voze dojet přímo na letiště, není problém, parkování umíme na nejbližších letištích:

Parkování na letišti Praha >

Parkování na letišti Vídeň >

Trajekty

Obrátit se na nás můžete i v případě lodních lístků ve Středomoří a na sever Evropy. Navrhneme vám vhodné varianty, případné alternativy lodních lístků k vaší cestě.