fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Vaše nová porce novinek na cestu

 

Nová linka aerolinky Volotea povede od března 2024 z Prahy do italské Florencie, města s ohromnou koncentrací památek i skvělého výchozího bodu pro cesty po Toskánsku a také do kouzelné Verony. 

Letový řád je přívětivý k dlouhým prodlouženým víkendům. Bude se létat 2x týdně v pondělí a pátek. Kromě letenky vám rádi pomůžeme s hotelem a pojištěním. Naši travel designeři vám doporučí a následně zajistí to nejlepší pro vás na cestu.

Vypravte se na Kavkaz přímým letem. Letecká společnost Georgian Wings začne od začátku května létat z Prahy do Tbilisi. Do Gruzie se bude létat každé úterý a sobotu.

Česká letecká společnost Smartwings rozšíří svou síť o novou destinaci v Turecku. Od 30. května zahájí pravidelné lety z Prahy do Izmiru, které budou provozovány dvakrát týdně; a to každé pondělí a čtvrtek. Izmir se tak stane druhou tureckou destinací Smartwings po Antalyi.

Egypt Air od července zahajuje novou linku z Prahy do Káhiry. Letecká společnost nabídne toto spojení třikrát týdně a to úterý, čtvrtek a neděle. Letenky jsou již k dispozici a první let se uskuteční 9. července.