fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Objevte nové možnosti, které vám přinášíme poslední měsíc roku 2020:

 

Vánoční inspirace s luxusní kosmetikou Ella Baché

Dopřejte si kvalitní kosmetiku. Jedinečný dárek, na cesty nebo jen tak pro vás a vaše blízké. Objednejte si u nás cestovní vánoční set luxusní francouzské kosmetiky Ella Baché♥  Navíc  ♥  Ke každému balíčku dostanete zdarma belgickou čokoládu s jahodami.  ♥  


Zanzibar & Tanzánie

Rezervujte si Zanzibar s námi. Nastal ideální čas na výlet do teplých krajin. Nabídku nejen naplánujeme za vás, ale zpracujeme podle vašeho rozpočtu a možností. Náš travel specialista vám doporučí výlety a nejvhodnější varianty. Co třeba zkusit safari v Tanzánii?

Na hory do Rakouska

Sousedé v Rakousku svá lyžařská centra přes Vánoce opravdu otevřou. Z rakouských lyžařských středisek pro vás máme krásné typy na skvělé lyžovačky. Schladming se pyšní 230 km sjezdovek a dalšími zimními radovánkami, Solden pak záruka a jistota sněhu, jelikož se jedná o nejvýše položené lyžařské středisko v oblasti. Naše nabídky najdete v sekci SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Vánoční poukazy

Chcete pro své blízké a pracovní partnery vhodný vánoční dárek? Z nových vánočních poukazů si vybere si opravdu každý.


Aktuálně jsme pro vás k dispozici pondělí až pátek od 8 do 18:00 hodin na novém telefonu 211 150 000 nebo emailu: fractal@fractal.czMimo pracovní dobu jsme vám k dispozici na naší HELP LINE 603 460 875  a e-mailu helpline@fractal.cz, děkujeme.

 

Další služby na vaše cesty: hotely, víza, půjčení auta, jízdenky, tranfery a další vám zprocesují naši specialisté na cesty. Jsme tu pro vás.

Váš tým Fractal

www.fractal.cz