fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Přilétáme s pestrými novinkami na listopadový čas:

Vánoční poukazy na míru

Přemýšlíte o vhodném vánočním dárku? Připravili jsme pro vás nové vánoční poukazy. Odměňte své zaměstnance nebo udělejte radost svým blízkým. Vánoce jsou za dveřmi a máme pro vás skvělý tip na dárek!

Naši cestovní konzultanti vás nasměrují, poradí a doporučí vhodné místo přesně pro vás. Chystáte se na hory nebo na prodloužený víkend? Necháte volbu, kam cestovat na obdarovaném? Není problém, vyrobíme vám poukaz na míru. 

Napište nám ještě dnes a poukaz ihned vyrobíme a doručíme k vašim rukám. Platnost poukazů prodloužíme podle potřeby.

Na hory s Fractalem

Zimní sezóna se pomalu blíží a horská střediska se připravují na to, jak bezpečně přivítat letošní milovníky zimních radovánek. 

Nevíte, kam se bezpečně podívat?  Prověříme podmínky a nejlepší místa za vás. Zajistíme hotel, penzion, skipasy, letenky nebo například přepravu lyží. 

 

Letecká společnost British airways je skvěle připravená

Jak British airways řeší vaši bezpečnost na letišti a během letu, se podívejte v jejich skvělém příspěvku:

 

Víte, že:


Bezpečnost na cestách

Informujte se u našich specialistů, kam je v tuto chvíli vhodné vycestovat. Vzhledem k měnícím se podmínkám doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zahraničních věcí viz Rozcestník MZV.

 

Aktuálně jsme pro vás k dispozici pondělí až pátek od 8 do 18:00 hodin na novém telefonu 211 150 000 nebo emailu: fractal@fractal.czMimo pracovní dobu jsme vám k dispozici na naší HELP LINE 603 460 875  a e-mailu helpline@fractal.cz, děkujeme.

 

Další služby na vaše cesty: hotely, víza, půjčení auta, jízdenky, tranfery a další vám zprocesují naši specialisté na cesty. Jsme tu pro vás.

Váš tým Fractal

www.fractal.cz