fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Andalusie – destinace měsíce

Zaleťte si do jedné z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě, která kombinuje nádherné počasí po celý rok s velkým výběrem pláží a vynikající infrastrukturou podél 160 km pobřeží.

Nejoblíbenější turistická letoviska:

Torremolinos, od 50. let je  jednou z hlavních destinací pro turisty kteří milují celoroční slunce a nádherné pláže, s vynikající rozsáhlou turistickou infrastrukturou.

Benalmadena se starým městem v horách a moderním přímořským letoviskem.

Fuengirola je známá svojí nejdelší promenádou ve Španělsku a velkým výběrem hotelů.

Marbella a Puerto Banus, letní letovisko a epicentrum exhibicionismu pro luxusní dovolenou, a v neposlední řadě Nerja, nejznámější město na pobřeží východně od Malagy, s okouzlujícími malými zátokami a jeskyněmi.

 

Nenechte si ujít nedaleký Gibraltar, odkud můžete shlédnout jak pobřeží severní Afriky, tak i místní makaky. Milovníci kultury si určitě přijdou na své v nedalekém městě Malaga, kde se např, narodili umělci jako jsou Pablo Picasso, Antonio Banderas, Maria Zambrano. Malaga je také proslulá jednou z největších katedrál ve Španělsku, Catedral de la Encarnacion.       

Pobřeží Costa del Sol, stejně tak i celá Andalusie je skvělá destinace pro poznávací turistiku a milovníky golfu (můžeme pro vás zajistit), prodloužené víkendy, ale hlavně také  incentivní cesty.

Díky vynikajícímu klimatu po celý rok je tento region rok co rok jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací. Costa del Sol proto není jen letním letoviskem; mírné klima umožňuje užívat si velkého množství outdoorových aktivit, které využívají nejen golfoví nadšenci, ale i fanoušci silničních a horských kol.

Kromě pláží má oblast mnoho dalších krásných míst k vidění mimo pobřeží, jako jsou:  Ronda s velkolepou roklí, nedaleká maorská Alhambra v Granadě, Sevilla, odkud pochází tanec Flamengo, nebo Cordoba se svoji jediněčnou katedrálou. Turisté, kteří preferují trekking, mohou navštívit Canyon Caminito Del Rey v horách podél řeky Guadalhorce. 


Rádi vám zpracujeme individuální nabídku „šitou na míru“ jen pro vás, a dle vašich parametrů. Kamkoliv, v kterýkoliv termín, můžete si vybrat nejen lokalitu, ale i typ stravování a ubytování které vám bude nejvíce vyhovovat, ať už se jedná o hotely nebo resorty, a  přímé lety mezi Praha-Malaga-Praha (s RyanAir nebo SmartWings).

Kontaktujte nás s vašimi dotazy a pro kalkulaci nejlepší ceny na: martin.svoboda@fractal.cz   nebo na  tel.č: +420 211 150 023