fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Nová aplikace na letenky

Rezervujte letenky ve svém mobilu nebo tabletu. Pohodlně, rychle, na cestách, kdekoli.

Využijte unikátní rezervační systém, který vyhledá volné lety podle vámi zadaných kritérií. Během několika kroků si můžete zarezervovat a zajistit nejvýhodnější možnou variantu letenky. Nečekáte na telefon operátora. V aplikaci SmartTerminal máte vše na jednom místě.

Aplikaci lze stáhnout na:           

SmartTerminal je unikátní on-line rezervační systém letenek, který pro své vyhledávání používá připojení ke globálním distribučním systémům Amadeus a Galileo, které jsou celosvětovými prostředníky mezi poskytovateli služeb v cestovním ruchu.

Pro vyhledávání volných letenek používá rezervační systém navíc také přímá připojení k aerolinkám jako jsou Austrian Airways, British Airways, Emirates, Lufthansa a Swiss.

Specializujeme se na korporátní klientelu a zajišťujeme kompletní cestovní servis na míru po celém světě.

Naši zkušení operátoři vám poradí nejlepší vhodnou kombinací letů, zajistí přepravu i nestandardních zavazadel (např. sportovních), přepravu skupin a dalších požadavků. Vyřešíme za vás většinu situací, které při zajišťování vaší cesty mohou nastat.

SmartTerminal vám pomůže při vyhledávání letenek, okamžitě zjistíte aktuální volná místa, získáte přehledné a ucelené informace o všech vašich rezervacích.

S aplikací SmartTerminal:

A NAVÍC: