fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Parkování na letišti Václava Havla v Praze

Nabízíme vám možnost rezervace parkovacího místa v těsné blízkosti letiště Václava Havla za zvýhodněné ceny. Parkoviště je hlídané, tudíž zcela bezpečné (kamerový systém, fyzická ostraha 24h denně, pojištění).

Hlavní výhody:

· Zvýhodněné ceny – s námi máte výhodnější ceny, než jsou ceny pro individuální klienty.
· Rychlost – parkujete nejblíže k terminálům, průměrný čas k odletové hale cca 5 minut
· Úspora – GO parking je levnější až o 64% ve srovnání s konkurencí
· Pohodlí – nonstop přeprava k odbavovacím halám (klimatizované mikrobusy) zdarma.
· Zázemí – bankomat, technické služby (huštění pneumatik zdarma, startovací zdroj)
· Nejmodernější – 1. parkoviště v ČR s rezervací a platbou on-line

Rezervace:

· Smart Terminal – možnost rezervace parkovacího místa je součástí našeho online rezervačního systému. Po zalogování a objednání letenky máte možnost vybrat i rezervaci parkování.
· Rezervaci můžete provést sami přímo přes tento link: ZDEGO parking nebo klikněte na logo GO parking vpravo.

Platba:

· Smart Terminal – standardně podle nastavení vašich platebních podmínek. Po potvrzení rezervace a platby obdržíte emailem parkovací šek.
· Pokud si rezervaci vytvoříte sami (přes proklik nebo banner), máte možnost přímo uhradit parkování vaší kartou. Parkovací šek obdržíte automaticky emailem po zadání vaší karty.
· Telefonické nebo emailové rezervace hradíte převodem. Parkovací šek obdržíte emailem.

Platnost parkovacího šeku:

Na parkovacím šeku je uvedeno datum příjezdu a počet dnů, na který je parkovací šek určen. Možnost vjezdu je ±1 jeden den od uvedeného data vjezdu. Datum na parkovacím šeku je potřeba změnit v případě posunutí odletu o více než 1 den. V takovém případě je potřeba dle pokynů na šeku voucher změnit, tedy vstoupit na stránku www.goparking.cz/zmena a uvést kód pro změnu, mobilní tel. číslo (kvůli autorizaci) a nové datum příjezdu na parkoviště. Změnu data vjezdu je potřeba provést nejpozději do půlnoci, den před datem vjezdu uvedeném na parkovacím šeku. Parkovací šek nelze stornovat. Datum vjezdu lze změnit zdarma a opakovaně.

Příjezd na parkoviště:

· Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 a 2) uvidíte navigační značky, které Vás na GO parking dovedou.
GPS: 50°7’16″N, 14°17’16″E
· Při vjezdu na parkoviště, přiložte parkovací šek nebo parkovací kartu přímo k parkovacímu stojanu a závora se vám otevře.
· Parkovací šek nenechávejte ve voze, mějte jej u sebe. Šekem se po příletu prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu. Jakmile budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo 722 730 730.

 

Odjezd z parkoviště na letiště:
· Minibus GO parking vás během několika minut (3-10 min) odveze k odletové hale letiště Václava Havla, Terminál 1 nebo 2.
Po návratu zpět, na letišti v Praze:
· Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo +420 722 730 730  a minibus pro vás přijede k terminálům. Řidiči minibusu se prokážete parkovacím šekem.
Odjezd z parkoviště:
· Při výjezdu přiložte parkovací šek a závora se otevře. Parkovací šek je dokladem, že již máte uhrazeno. Pečlivě jej uschovejte.

Ceny Go parking 2024

 

 

Venkovní parkování a parkování s dobíjením: za 17. a každý další den + 100 Kč. 1 den = 24 h.  
Kryté parkování: za 17. a každý další den +100 Kč a navíc +100 Kč za každé 4 započaté dny. 1 den = 24h. 
Ceny vč. DPH 21%.              

.