fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Cestujte do USA na křídlech Lufthansy

Je to země kontrastů a neomezených možností: USA. Následujte své touhy a vypravte se na své dobrodružství. Prozkoumejte poušť v Nevadě nebo krásnou přírodu Oregonu. Pociťte rytmus Washingtonu a prozkoumejte západní pobřeží USA s jeho ohromující rozmanitostí.
Od světoznámých pláží v San Diegu po kalifornskou „továrnu snů“ v Los Angeles a přírodní divy dalekého severu kolem Seattlu – Lufthansa vás zavede na nejzajímavější místa na západním pobřeží Spojených států. Do které destinace se vydáte jako první?
Kanada – vyhledávaná destinace mnoha, kteří si přejí odpočinout si od každodenního života plným zážitků. Ať už vás baví umění, design a francouzsky inspirovaná kuchyně v Marché Bonsecours, bývalé tržnici v Montrealu, nebo objevíte legendární kanadské Skalisté hory, například v národním parku Banff, Kanada vás okouzlí. A dát vám zážitky, které si budete navždy pamatovat.
Vyberte si svou oblíbenou destinaci do USA i vy.  Lety Lufthansa group najdete v našem rezervačním systému. Objednávat můžete i přes aplikaci.