fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník veletrhu Children book Bologna.

Boloňa, 1.4. – 4.4. 2019

Boloňský dětský knižní veletrh je událostí v kalendáři publikačního roku, postaveného na dnešním obsahu dětí. Tato událost představuje příležitost poznat nejnovější tržní trendy v knižním průmyslu, setkat se s nejdůležitějšími ilustrátory, autory pohádkových knih v průmyslu knih. Existují vydavatelé, ilustrátoři, grafici, literární agenti, autoři, překladatelé, vývojáři, poskytovatelé licencí a držitelé licencí, balírny, tiskárny, distributoři, audio knihy, knihkupci, značky, knihovníci a učitelé, kteří do veletrhu přispívají. Veletrh dětských knih v Boloni je místem setkávání pro špičkové profesionály, kteří se podílejí na tvorbě a vydávání dětských knih. Samotný veletrh je trhem pro obchodování s právy k publikacím a překlady.

Nabízíme Vám výhodný LETECKÝ BALÍČEK v termínu

od 1.4. do 4.4. 2019 za cenu 18.500,- Kč/os.

 

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Boloňa – Praha včetně poplatků, nocleh v hotelu v centru města a cestovní pojištění.

 

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, transfery z/na letiště a příplatek za jednolůžkový pokoj.

 

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

 

 

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY ČI DOTAZY ZASÍLEJTE NA EMAIL fractal@fractal.cz PŘÍPADNĚ VOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.

FRACTAL, s.r.o. – LETENKY DO CELÉHO SVĚTA letenky@fractal.cz.