fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník veletrhu COSMOFARMA Boloňa.

Boloňa, 12.4. – 14.4. 2019

Výstava Cosmofarma je přední evropská událost lékárenství pro odvětví zdravotní péče a péče o krásu a veškeré léčebné služby se 150 hodinami konvencí, konferencí a kurzů. ECM představuje výjimečnou příležitost pro nejmodernější odborné vzdělávání, interakce a diskuse. Za úspěchem výstavy Cosmofarma je mezinárodně uznávaná organizační struktura BolognaFiere Cosmoprof, která spravuje síť světových vedoucích akcí v oblasti krásy a zdraví: Cosmoprof Worldwide Bologna a Cosmoprof Asia  (Hong Kong) a  Cosmoprof North America  (Las Vegas ). Síť byla dále posílena v roce 2011 novou akvizicí v oblasti krásy a blahobytu: Congresso Italiano Estetica Applicata (italský kongres aplikované kosmetiky) nebo Esthetiworld v Miláně. Bude zde 400 vystavovatelů a více než 35 000 návštěvníků. Vstupné na veletrh je zdarma, avšak je nutné se zaregistrovat. A to z důvodu některých konferencí a expozic, kde bude tato registrace potřeba.

Nabízíme Vám výhodný LETECKÝ BALÍČEK v termínu

od 12.4. do 14.4. 2019 za cenu 9.000,- Kč/os.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Bologna – Praha včetně poplatků, nocleh v hotelu v centru města a cestovní pojištění.

 

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, transfery z/na letiště a příplatek za jednolůžkový pokoj.

 

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

 

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY ČI DOTAZY ZASÍLEJTE NA EMAIL fractal@fractal.cz PŘÍPADNĚ VOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.

FRACTAL, s.r.o. – LETENKY DO CELÉHO SVĚTA letenky@fractal.cz.