fractal@fractal.cz
+420 222 512 000 Po - Pá 9:00-17:00

Dovolujeme si Vás pozvat na největší tiskařský veletrh na světě

        

Düsseldorf, 16.6. – 26.6. 2020

Drupa je největší a nejdůležitější tiskařský veletrh na světě, který se soustředí na vývoj tiskařského průmyslu. Veletrh bude zaměřen primárně na nejnovější technologie budoucnosti, 3D tisk, výrobu obalů a také na průmyslový a funkční tisk.

 

Veletrh nabízí: tisk, tiskařské technologie, funkční tisk, obalové materiály, zpracování papíru, publikační kanály, web-to-print, bezpečnostní techniky, 3D tisk, ekologické tisknutí, tiskařské inovace, textilní tisk, digitální tisk, tiskařské vybavení, certifikované tiskařské materiály, vodivé inkousty, velkoformátový tisk, IT a poradenství.

 

Nabízíme Vám výhodné LETECKÉ BALÍČKY již od 3 380,- Kč/os.

Jednodenní zájezd: Cena 3 380,- Kč/os.
Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Düsseldorf – Praha, cestovní pojištění

Zájezd v termínu  17.6-19.6 2020 : Cena 8 990,-Kč/os.
Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Düsseldorf – Praha, ubytování ve 3* hotelu, cestovní pojištění

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, městskou daň, příplatek za jednolůžkový pokoj, transfery z/na letiště

 

Podmínky: 2 osoby cestují společně s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji nebo příplatek za jednolůžkový pokoj. Počet míst je omezen.

 

INDIVIDUÁLNÍ SLUŽEBNÍ CESTA

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

 

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY NEBO DOTAZY ZASÍLEJTE OBRATEM NA EMAIL martin.svoboda@fractal.cz NEBO ZAVOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.