fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dvakrát více bodů pro členy programu On Business

British Airways přináší speciální nabídku pro členy svého programu On Business. Členové On Business obdrží dvojité množství On Business Points až za 5 zpátečních nebo 10 jednosměrných letů, když se zaregistrují a poletí do 31. prosince 2019. Tato nabídka platí pro všechny členy programu On Business, v případě že ještě nevyužívají Triple Points Welcome nabídku, která bude mít přednost.

 

Jak využít tuto nabídku?

  1. Přihlaste se do svého On Business účtu, klikněte na ‚offers‘ a stiskněte tlačítko ‚Activate‘ na nabídku ‚Back to business with double On Business Points‘.
  2. Zarezervujte si vhodný let. Nezapomeňte při rezervaci zadat svoje On Business členské číslo (např. ‘OB12345678’).
  3. Létejte a sbírejte dvojité On Business body!

 

Co je On Business?

On Business je firemní věrnostní program od společností British Airways, American Airlines a Iberia, který svým členům umožňuje získávat bonusové body a slevy, které pak mohou uplatnit na vybraných letech těchto společností. Registrace je zdarma a dostupná pro jakkoliv velkou firmu.

Členové On Business programu získávají 1 bod za každé 1 €, které utratí za cestovné a příplatky. Body získávají na všech letech provozovaných společnostmi American Airlines, British Airways a Iberia za každou letenku. Tyto body pak mohou využít na bonusové letenky nebo upgrade do vyšší cestovní kabiny (Business nebo First class). Zároveň mají členové přístup k exkluzivním slevám na vybraných spojích.

Nově registrovaní členové obdrží bonus trojitého množství bodů na prvních šesti letech v prvních 12ti měsících od registrace. Členové On Business mohou také obdržet 1500 On Business bodů za doporučení nového člena do programu On Business. To je dost bodů například na jednosměrný let z Londýna do Amsterdamu, Paříže nebo Edinburghu.

Zaregistrujte se zdarma na www.onbusiness-programme.com