fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník veletrhu EUROLUCE.

Miláno, 9.4. – 14.4. 2019

Euroluce je světoznámá dvouletá výstava osvětlení, která lidi vrací zpět do centra světla. Veletrh existuje jako důležitý most mezi osvětlovacím a nábytkářským průmyslem, což přináší zcela nové představy o tom, jak osvětlení může vylepšit vzhled prostoru jako konstrukční prvek. Akce, která se považuje za globální měřítko pro nejmodernější technologie a designovou kulturu, je nejvíce očekávaná osvětlovací mega expozice pro výrobce osvětlení, designéry, architekty a prodejce, kteří usilují o dosažení harmonické rovnováhy mezi dvojitými hodnotami osvětlovacích, produktů, funkčnosti a emocionality.  Veletrh nabídne více než 485 vystavovatelů osvětlení z celého světa.  Na veletrhu se představí novinky ze světa světel různého druhu. Např. indoor/outdoor osvětlení, industriální osvětlení, osvětlení pro různé show a akce. Také osvětlení např. nemocniční a pro speciální použití. Novinkou bude představení domácího, automatického světelného systému, světelných zdrojů a softwarů.

Nabízíme Vám výhodný LETECKÝ BALÍČEK v termínu

od 9.4. do 14.4. 2019 za cenu 18.000,- Kč/os.

 

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Miláno – Praha včetně poplatků, nocleh ve 4* hotelu v centru města a cestovní pojištění.

 

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, transfery z/na letiště a příplatek za jednolůžkový pokoj.

 

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

 

 

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY ČI DOTAZY ZASÍLEJTE NA EMAIL fractal@fractal.cz PŘÍPADNĚ VOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.

FRACTAL, s.r.o. – LETENKY DO CELÉHO SVĚTA letenky@fractal.cz.