fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

MODERNÍ FLOTILA VOZIDEL A SLUŽBY NA MÍRU.
VÍTEJTE VE SVĚTĚ EUROPCAR

 

Vítejte ve světě Europcar, globálního lídra v pronájmech aut, působícího ve více než 130 zemích světa.

S více než 60letými zkušenostmi je Europcar lídrem na evropském trhu a důležitým hráčem na světovém trhu poskytovatelů pronájmu aut. Svým klientům nabízí moderní a mladou flotilu s více než 300.000 vozidly, která zaručuje jedinečné zážitky na cestách.

Cestujete pravidelně na služební cesty a nebo dovolené a využíváte službu pronájmu auta? Korporátní programy LIGHT a ALL INCLUSIVE jsou pro Vás ta správná volba. Balík služeb All Inclusive Vám zaručuje např. neomezené kilometry během celého pobytu, dalšího řidiče a nebo pojištění s garancí nulové spoluúčasti v případě nehody či krádeže vozidla.

U Europcar si vybere každý. Se službou PRESTIGE CARS si můžete rezervovat luxusní vozidla typu Audi, BMW nebo Porsche. K tomu je určena služba SELECTION, která Vám zaručí, že oblíbený typ auta bude čekat přímo na Vás. Kromě toho se službou TO MY DOOR nemusíte opustit pohodlí Vašeho domova, kanceláře nebo hotelu a auto Vám přistavíme k Vašim dveřím. Pro úplné pohodlí Vás může čekat se službou CHAUFFEUR SERVICE i osobní řidič.

Vyzkoušejte pronájem s Europcar a přesvědčte se sami o vysoké profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Pro více informací a rezervace neváhejte kontaktovat svého agenta.