fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

 

 

 

 

 

   Flying Blue – věrnostní program Air France a KLM

Díky členství ve Flying Blue sbíráte bonusové míle a XP body za každou letenku zakoupenou na lety operované Air France, KLM nebo některou z partnerských leteckých společností SkyTeamu.

Míle můžete využít na nákup letenek a ostatních služeb. Na základní úrovni Explorer získáte za každé utracené 1 euro 4 míle.

XP body určují úroveň Vašeho členství v programu: Silver, Gold a Platinum. S každou úrovní získáváte další výhody např. slevy na rezervace míst, vstup do letištních salonků, nadváhu zavazadel nebo výhodu přednostního nástupu do letadla. Zaregistrovat se můžete zdarma na www.flyingblue.com


KLM Royal Dutch Airlines slaví 100 let

Letecká společnost KLM je nejstarší letecká společnost na světě, která celých 100 let funguje pod svým původním názvem KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij). Společnost KLM vznikla 7.10.1919 a její zakladatel Albert Plesman si tehdy kladl jediný cíl – umožnit létání dostupné pro všechny.

V současné době je společnost KLM zaměřena na udržitelnost, sociální média, technologie, a především na zákazníka. Snaží se být nejinovativnější a nejefektivnější leteckou společností v Evropě a nabízet spolehlivé služby a produkty té nejvyšší kvality. KLM je také jedničkou ve využívání biopaliva a v současné chvíli staví továrnu na jeho zpracování. Více najdete na: https://klm100.com

 


První Dreamliner B787-10 v Evropě

Zahájení oslav spojila KLM s příletem prvního Boeingu 787-10 Dreamliner. Společnost Boeing ho dodala 30. června jako první letadlo tohoto typu v Evropě. KLM již nyní provozuje již 13 Boeingů 787-9 Dreamliner, nyní do své letecké flotily zařadí i nejnovější model B787-10, který má kapacitu 340 míst (34 World Business class, 306 Economy), je delší, úspornější a zanechává nižší uhlíkovou stopu. Celkem bude KLM disponovat 28 letadly Dreamliner. Program obnovy letadel je důležitým prvkem k dosažení ambiciózních cílů udržitelnosti letecké dopravy.