fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dočasně upravená pracovní doba

Vzhledem k současné situaci jsme s účinností od 6.4.2020 do odvolání upravili pracovní dobu od 9:00 do 17:00 hodin. Jsme vám plně k dispozici, každý den jsme připraveni řešit vaše dotazy, potíže a aktuální změny k vašim plánovaným cestám.

Dny otevřených dveří

8. a 9. dubna jsme pro vás měli připravené Velikonoční dny otevřených dveří. Rádi se s vámi setkáme v příznivějším období, o novém termínu budeme včas informovat. Přejeme vám pohodové a klidné prožití Velikonoc.

Koronavirus a kompenzace

Zavřené hranice států a uzavřené ostrovy z důvodu zamezení dalšího šíření koronaviru zapříčinily rušení letů a cestující se tak ocitli ve svízelných situacích, jak se dostanou zpět domů. Pokud letecký dopravce zruší let více než dva týdny před datem letu, je povinen vrátit klientovi peníze za letenku nebo nabídnout vhodné přesměrování v závislosti na jeho dostupnosti a dle Nařízení (ES) 261/2004 nemá nárok na kompenzaci.

Pokud naopak zruší let v době kratší než je 14 dní před datem letu, je povinen navíc klientovi vyplatit kompenzaci. Bohužel rušení letů z důvodu koronaviru je považováno za bezpečností opatření a z hlediska Nařízení za mimořádnou okolnost, kterou v žádném případě nemůže letecký dopravce ovlivnit a kompenzace klientovi tedy nenáleží.

Máte naplánovanou cestu?

Vracíte se ze zahraničí a nevíte, co máte dělat?

Máte koupenou letenku, ale nebudete cestovat?

Máte koupené ubytování, vstupenky/registrace, ale nebudete cestovat?

Nebudete cestovat, ale máte sjednané cestovní pojištění od ERV?

Jsme tu pro vás 24/7, po celou dobu jsme připraveni na vaše cestovní požadavky, dotazy a náměty.

Váš tým Fractal.