fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

 Top 5 luxusních resortů za výhodné ceny na Maledivách

 

Maledivy mají 1200 ostrovů rozdělených mezi 22 atoly, které jsou všechny obklopeny azurovými vodami, a mnoho z nich je brán jako jeden ostrov, jeden resort. Půvab Malediv se rozšířil převážně v době Covid-19, kde je zásadní odstup a naprosté soukromí. S tolika ostrovy, ze kterých si můžete vybrat, je tu opravdu něco pro každého, ať už je vaším hlavním tématem relaxace v privátní vile nad oceánem, neuvěřitelné kulinářské zážitky nebo soukromý bazén.

 

Meeru Island Resort & Spa

Malebný ostrůvek Meeru je pouhých 55 minut jízdy motorovým člunem z letiště. Jedná se o rustikální, uvolněné letovisko. Kategorie pokojů pro hosty sahají od nově zrekonstruovaných zahradních pokojů až po vily na pláži, z nichž každá má dřevěnou sluneční terasu, venkovní koupelnu a soukromou vířivku.

Stravování je vítaným průřezem globálních kuchyní se dvěma bufetovými restauracemi doplněnými dalšími 4 nabídkami, které se pohybují od snack baru až po asijská jídla na objednávku a šest barů. Pro větší romantiku je možné zajistit plavby na večeři při západu slunce, soukromé jídlo pro dva na pláži nebo piknik na písečné pláži.     

 

Kuredu Maldives Resort & Spa

Kuredu Maldives Resort & Spa je jedním z větších letovisek na Maledivách, které se nachází na atolu Lhaviyani, 145 kilometrů severně od Malé a jeho mezinárodního letiště, kam se dostanete 35minutovým letem hydroplánem. Má všechny vlastnosti tradičního maledivského letoviska:  vily na vodě, vodní sporty a nekonečné možnosti stravování. Ale stejně jako 50 vil nad oceánem, je zde asi 250 pokojů a bungalovů pro ty, kteří si chtějí užít ostrovní život.

Resort nabízí all-inclusive, nebo plnou penzi od bufetových jídel a domácích nápojů, které pokrývají možnosti výběru z jídelního lístku, prémiové nápoje a mini bar, stejně jako aktivity jako nemotorizované vodní sporty, plavbu při západu slunce, lekce šnorchlování a windsurfingu a dokonce i golf.

 

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa je 5 hvězdičkový rodinný resort na úžasném atolu Severní Malé, který se nachází na soukromém ostrově Furana, 15 minut jízdy motorovým člunem od mezinárodního letiště Velana. Středisko nabízí 176 pokojů navržených tak, aby splývaly s okolními tyrkysovými vodami, nedotčenými plážemi a bujnou zelení, které sahají od luxusních pokojů po chatky na pláži a bungalovy nad vodou.

Kromě sedmi jedinečných restaurací a barů se Shine Spa pro Sheraton nachází na vlastním ostrově a jsou zde tři venkovní tropické sladkovodní bazény, které jsou všechny navrženy tak, aby bavily cestující a zároveň jim umožňovaly vypnout a relaxovat.

 

Velassaru

Velassaru, který se nachází 25 minut jízdy motorovým člunem z Malé, sídlí na jednom z menších maledivských ostrovů, což mu dává intimní pocit, díky němuž mohou mít hosté dojem, že mají celý ostrov pro sebe. Vily a bungalovy jsou zasazeny do zahrad a stojí na chůdách nad oceánem, globální kuchyně se podává v pěti restauracích a dvou barech, z nichž každý má svůj vlastní originální styl styl. Navštívit můžete i plážové bary nebo japonské teppanyaki. Spa nabízí deset místností pro relaxační terapie, nádherný bazén posazený nad lagunou poslouží nejen pro úžasný snímek.

 

Vilamendhoo Island Resort

Tento resort na atolu South Ari, který je známý svými rozsáhlými potápěčskými příležitostmi (na ostrově je jich přes 50) a celoročním seskupením neškodných velrybích žraloků a také s přístupem do potápěčského centra  vodních sportů. Jestliže se na chvíli odtrhnete od pláže a relaxu k stravování, můžete očekávat kombinaci a la carte a bufetových restaurací, stejně jako možnost rezervovat si soukromé večeře na pláži, lázeňské procedury a výlety na okolní ostrovy.

Pokud jde o ubytování, k dispozici je 23 zahradních pokojů, v resortu se nachází 111 plážových vil, 30 plážových vil s vířivkou a 30 vodních vil v celém letovisku, každá s rustikálním maledivským nádechem.


Zaujala vás některá z okouzlujících exotických vil?  Kontaktujte našeho specialistu Martina Svobodu, rád vám vypracuje kompletní nabídku včetně letenek, pojištění a dalších služeb. Martin Svoboda: martin.svoboda@fractal.cz