fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

PŘEDSTAVUJEME Z NAŠEHO TÝMU:

Martin Svoboda ACC

Akreditovaný specialista na výletní plavby

Martin má za sebou více než 20 let praxe z cestovního ruchu z Kanady, kde pracoval pro společnosti Thomas Cook Canada, Red Tag Vacations, Signature vacations jako specialista přes zámořské plavby.

Certifikovaný lodní specialista od společnosti CLIA (CruiseLine International Association) na zámořské a říční plavby s vlastními zkušenosti a více než 30ti plavbami po celém světě.  U nás ve Fractalu je Martin komplexním článkem našeho profesionálního týmu.

Martin vám zpracuje kompletní nabídku na vaše cesty, poradí a zpracuje zájezdy „šité na míru“.  Konkrétně rád poradí a zajistí od jízdenek, hotelů, pojištění, transferů, pronájmu aut po celý zájezd pro vás, ale i skupinky. Se svými mnohaletými zkušenostmi v oboru je výborným průvodcem a rádcem na vaše cesty, hlavně po USA, Kanada, Mexiko, Caribbean, South America, Austrálie.

 Kolik zemí jsi navštívil?   94 zemí, 6 kontinentů
 Kde se ti nejvíc líbilo?  Colombia, Hawaii, Kanada,
Jak relaxuješ?   Nejraději je s přáteli na cestách, turistika, kolo, nebo zábavné stolní hry a kvízy.
Co rád jíš?   Seafood, Sushi , Thai

Martin se může pochlubit  těmito diplomy od:  Hawaii Tourism Certification, CLIA diplom (CruiseliLine International Association), Norwegian Cruise Line Expert, Dominican Republic Specialist, True Caribbean Specialist, Holland America Academy, Celebrity Cruises Specialist, Royal Caribbean Specialist, Azamara Club Cruises advisor

   

NCL Expert Hawai’i_Destination_Specialist_Program_Certificate

NCL Expert