fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dovolujeme si Vás pozvat na 58. ročník veletrhu Mobile de Milano.

Miláno, 9.4. – 14.4. 2019

Tento světoznámý „milánský týden designu“ nabídne svým návštěvníkům v pavilonech Rho Fiera Milano následující expozice:

International Furnishing Accessories Exhibition – představí hlavní trendy v oblasti interiérových dekorací a bude zaměřena na dvě hlavní témata – klasické interiérové dekorace a designové interiérové dekorace.

Euroluce  – představí širokou škálu nejnovějších produktů z oblasti interiérového a exteriérového osvětlení, industriálního osvětlení, osvětlení pro nemocnice, speciálních zařízení pro osvětlení akcí a show, domácích automatizačních a osvětlovacích systémů, světelných zdrojů i ovládacího softwaru.

Workplace3.0/SaloneUfficio – představí novinky z oblasti kancelářského nábytku, podlahových krytin a akustiky, se zaměřením na měnící se požadavky pracovních prostorů, ve kterých hrají hlavní roli lidské potřeby a chytré technologie.

Salone Satellite – bude věnován mladým začínajícím autorům jako jejich startovní místo do světa „velkého designu“.

Bude zde 1 841 vystavovatelů ze 33 různých zemí. Letošní 58. ročník očekává návštěvnost až 435 000 návštěvníků z celého světa. 

Nabízíme Vám výhodný LETECKÝ BALÍČEK v termínu

od 9.4. do 14.4. 2019 za cenu 17.800,- Kč/os.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Miláno – Praha včetně poplatků, nocleh ve 4* hotelu v centru města a cestovní pojištění.

 

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, transfery z/na letiště a příplatek za jednolůžkový pokoj.

 

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

 

 

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY ČI DOTAZY ZASÍLEJTE NA EMAIL fractal@fractal.cz PŘÍPADNĚ VOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.

FRACTAL, s.r.o. – LETENKY DO CELÉHO SVĚTA letenky@fractal.cz.