fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

  NEW YORK, NEW YORK

Využijte výhodných cen letenek a ubytování v akčních cenách, které se momentálně nabízejí. Rezervujte si už nyní vaší cestu do „BIG APPLE“ !  

Přímé lety s Deltou  Praha – JFK – Praha od 9.5.2023

      

New York -nejrozmanitější a v očích mnohých nejatraktivnější městské centrum v zemi. Wall Street znamená finance, Broadway je synonymem divadla, Fifth Avenue se automaticky spojuje s nakupováním, Madison Avenue znamená reklamní průmysl, Greenwich Village znamená bohémský životní styl, Sedmá Avenue znamená módu a Harlem evokuje představy jazzového věku, afroamerických aspirací a slumů. New York má více Židů než Tel Aviv, více Irů než Dublin, více Italů než Neapol a více Portoričanů než San Juan. Jejím symbolem je Socha Svobody, ale metropole je sama o sobě ikonou, arénou. 

Kontaktujte nás s vaší poptávkou na : martin.svoboda@fractal.cz tel.+420 211 150 023 

Zadejte nám vaše preferovaná data plánované cesty. Zašleme vám individuální nabídku dle vašich parametrů a rozpočtu.  Rádi vám zajistíme vstupenky na kulturní akce (Funny Girls, Bettlejuice, Little Prince), nebo na sportovní akce včetně nejslavnějšího baseballového mužstva New York Yankees nebo jejich rivalů z Queens New York Mets.     

FRACTAL s.r.o. přes 27 let na cestovním trhu a vždy k dispozici 24/7 kdekoliv na světě.