fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Prozkoumejte novou business třídu u Air France

 

Pohodlí na palubě Air France
Business u Air France vám zaručí soukromí, pohodlí a pohodu po celou dobu vaší cesty. Multifunkční osobní prostor se sklápěcím stolečkem bude vaše restaurace, domácí kino, ložnice… 
Pohodlně se usaďte a užívejte si moderní a elegantní business sedadlo. Chcete odpočívat, spát nebo pracovat? Záleží jen na vás.

Naše nová business sedadla, která jsou v současné době rozmístěna v naší síti, představují naši vizi moderního cestování. Vše podle vašeho přání:
– plnohodnotná postel
– přímý přístup do středového pruhu (předpokládá se u letadel A330)
– zcela soukromý oddělený prostor (stůl, jídelní stůl, postel).

Detaily, které dělají rozdíl
Business třída nabízí také ideální prostor pro vaši práci, uskladnění vašich věcí. Nabízí:
– osobní úložný prostor pro uložení vašich každodenních věcí (dokumenty, počítač atd.)
– univerzální napájecí zásuvku a jednotlivé USB porty pro připojení vašich elektronických zařízení
– sluchátka s redukcí hluku pro větší klid a ticho
– nastavitelné světlo na čtení navržené nejen k zajištění optimálního osvětlení, ale také k zajištění toho, aby nikdo nebyl rušen
Využijte svůj prostor na maximum a staňte se kapitánem své cesty! Pro vaši bezpečnost je veškeré naše příslušenství pravidelně čištěno a dezinfikováno.

Umění stolování
Objevte lahodné menu vytvořené michelinskými kuchaři spolu s prestižní nabídkou vín.

Na denních letech Air France vám bude nabídnuto gurmánské jídlo o 5 chodech ve francouzském stylu: aperitiv a amuse-bouche, předkrm, hlavní jídlo, sýr a dezert.
Při nočních letech přizpůsobíme všechny služby najednou tak, abychom optimalizovali dobu spánku.
Při odletu z Paříže a některých mezinárodních destinací jsou jídla navržena špičkovými francouzskými kuchaři!
Vyberte si ze 4 teplých jídel dne (červené maso, drůbež, ryby, vegetariánské jídlo), od 15 dnů do 24 hodin před odjezdem, abyste zaručili jejich dostupnost na palubě a pomohli tak omezit plýtvání. 4 dny před odjezdem obdržíte e-mail s připomenutím, abyste si vybrali*. Jídlo si můžete vybrat na stránkách Air France v sekci přímo Moje rezervace případně vám rádi s výběrem pomůžeme.

Vaše zábava na velké obrazovce

Vyberte si… Přejeďte prsty po dotykové obrazovce s vysokým rozlišením a proměňte svůj prostor v domácí kino: klasika, filmové trháky, mezinárodní filmy v původním znění, koncerty, dokumenty, hudba…“ Relaxujte a užívejte si. Váš zážitek začíná v okamžiku, kdy vstoupíte na palubu!


Detaily, které se počítají

Po usazení do sedadla vám posádka Air France nabídne elegantní komfortní sadu obsahující kosmetické produkty, měkkou a nastavitelnou masku na spaní, zubní kartáček a zubní pastu. Pro snížení ekologické stopy, jsou plastové obaly nahrazeny.

Chcete víc informací k novinkám v business třídě? Rádi vám představíme detailněji. Napište nám na fractal@fractal.cz Váš tým Fractal.

 

AIR FRANCE SLAVÍ 90 LET