fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Plavby

Rozšiřujeme své obzory s luxusními zámořskými a říčními plavbami s mnoha novými partnery.

Jsme velice pyšní na to, že jsme ve svém portfoliu uvítali nové, unikátní lodní společnosti, se kterými můžete objevovat exotická místa po celém světě, ať je to Patagonie, Galapágy, Antarktida, Francouzská Polynésie, San Blas ostrovy v Panamě, Reunion, vodopády Iguazzu nebo se plavit po řece Chobe v Botswaně.

Se zámořskými a říčními plavbami máte výhodu, že vybalujete své kufry pouze jednou. Uspokojíme i toho nejnáročnějšího cestovatele!

Náš akreditovaný lodní expert  a specialista Martin Svoboda, ACC  od mezinárodní společnosti  CLIA,  s více než 17-ti roky zkušenostmi ze zámoří,  vám nabídne  a zároveň poradí, která plavba a společnost by byla pro vás právě ta nejlepší. Dozvíte se, kdy a kde jsou momentálně nejatraktivnější nabídky a jak ušetřit náklady při plavbách.

Nabízíme vám rychlý a efektivní servis. Komunikujeme napřímo s lodními společnostmi a díky tomu rychle reagujeme na výhodné nabídky a speciální akce. Váš čas jsou peníze, a my vám poradíme kde, a jak se dá na plavbách ušetřit !