fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00


Od září roku 2017, kdy byla představena dceřiná společnost Air France Joon, Joon přepravil více než dva miliony cestujících z letiště Charlese de Gaulla v Paříži po Evropě a celém světě. Rozšířil a posílil tak současnou síť Air France o nové i stávající destinace s flotilou, která se skládá z Airbusu A320 a A321 na středně dlouhých letech a Airbusu A340 na dálkových letech.

Od léta 2019 můžeme Joon vidět na pravidelné lince z Prahy do Paříže, což pro české cestovatele znamená navýšení kapacity na tomto frekventovaném spojení. Další evropské destinace kam Joon z letiště Charlese de Gaulla v Paříži létá jsou např. Bergen, Barcelona, Berlin, Porto, Oslo, Neapol, Řím, Budapešť, Istanbul a od konce března 2019 Madrid, Stockholm a Manchester.

Během letů po Evropě dostanete zdarma teplé a studené nápoje (kávu a čaj v bio kvalitě, pomerančový džus nebo vodu). Pokud si budete přát více, letušky nabízí k prodeji velký výběr gurmánských produktů. V Business třídě je k dipozici malé občerstvení nebo plnohodnotné jídlo v závislosti na denní době. Na dálkových letech se servíruje občerstvení a nápoje zdarma bez ohledu na to v jaké kabině cestujete.
Mezi hlavní dálkové destinace patří Fortaleza (Brazilie), Capetown (Jihoafrická Republika), Mahe (Seychelly), Mumbai (Indie), Cairo (Egypt) a od léta 2019 Saint Marteen a Quito (Equador).