fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

           

PREMIUM ECONOMY U BRUSSELS AIRLINES

VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK

V  nové oddělené třídě Premium Economy se můžete uvolnit po celou dobu vašeho letu. A protože čas v pohodlí letí rychleji, vaše dlouhá cesta se vám bude zdát příliš krátká. V Premium Economy najdete pouze 21 míst, takže vaše soukromí je zcela zajištěno.

UŽÍVEJTE SI KOMFORTU VLASTNÍHO PROSTORU

Užívejte si luxusní sedadlo s rozšířeným prostorem pro vaše soukromí a velmi pohodlným polštářem. Široké opěradlo mezi vámi a vaším sousedem vám zaručí nikým nerušený let. Prostor na nohy je rozšířen o 23% oproti běžné ekonomické třídě, širší sedadlo s větší opěrkou hlavy o 56% s větší polohovatelností sedačky.


NECHTE STAROSTI ZA HLAVOU

Užijte si 13.3“ HD obrazovku s mnoha hodinami zábavy. Pokud i během letu chcete být aktivní a věnovat se pracovním povinnostem, větší stoleček se výborně hodí i třeba jako pracovní stůl. S přístupem k napájení vám nikdy nedojde baterie.

 VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK JAK NA PALUBĚ, TAK NA ZEMI

Laskavý a přátelský palubní personál letecké společnosti Brussels Airlines se o vás bude příkladně starat po celou dobu vašeho letu včetně podávání zdarma jídel a nápojů. Na bruselském letišti budete mít k dispozici vyhrazenou odbavovací přepážku pouze pro Premium Economy, ušetříte tím tak váš drahocenný čas.

 

LETADLOVÁ FLOTILA BRUSSELS AIRLINES SE BUDE POSTUPNĚ PŘEMĚŇOVAT

Letadla s tímto novým produktem, známým jako Boutique Hotel In the Air, jsou již od 1. května nasazována do 3 amerických destinací: New Yorku, Washingtonu a Toronta. Od 28. srpna si můžete rezervovat Premium Economy na letech mezi Evropou a Afrikou, kde se bude postupně zavádět do provozu.