fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Profesionálové pro vaše služební cesty

 

 Zorganizujte si služební cestu na míru s cestovní kanceláří „FRACTAL s.r.o.“ Právě teď slavíme 27 let na trhu a jsme rádi, že jste u toho.

               

 

✔ Profesionální služby na míru

✔ Zaručené rezervace letenek, ubytování, transferů, trajektů, jízdenek, gala večeře s programem, pronájem vozidel, VIP servis, soukromá letadla, zámořské plavby, teambuilding akce, incentivní cesty, aktivity, registrace  a další služby. 

✔ K dispozici  HELP linka 24/7

✔ Travel agenti s bohatými zkušenostmi z destinací jako jsou:

      Kanada, USA, Karibik, Španělsko, Itálie a další.   

Na základě dlouholetých zkušeností nabízíme atraktivní nabídky s vysokou úrovní služeb. Fractal s.r.o. vám může zaručit organizaci a realizaci perfektní služební cesty. Náš zkušený a vyškolený tým bude vždy po vašem boku a nabídne vám řadu kreativních nápadů a návrhů, které zaručí realizaci vaší cesty a současně ve vás zanechá vynikající dojmy. Pokud jste nezávislý podnikatel nebo obchodní manažer, důvěřujte naší společnosti a vydejte se na vaší business cestu s vysokou kvalitou, o které sníte, a my vám ji můžeme zaručit.

 

Pro podzimní sezónu nabízíme speciální akci k vaší cestě: „SURPRISE“ (překvapení) od nás. 

Můžeme vám pomoci vytvořit událost navrženou tak, aby splňovala všechny vaše podmínky, a měli jste nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat váš ideální Business trip & Incentiva & Team Building s FRACTAL s.r.o.

Kontaktujte nás na martin.svoboda@fractal.cz nebo na tel. č: + 420 211 150 023 a zjistěte naše balíčky.