fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

San Francisco – zlaté město

 

San Francisco je energické, přátelské a plné umění, kultury a zábavy a  není divu, že Kalifornie „City by the Bay“ je oblíbeným útočištěm. San Francisco je známé pro svůj Golden Gate Bridge, trhy u Fisherman’s Wharf a nejstrmější, nejklikatější ulice často líčené ve filmech. Užijte si bohémskou atmosféru Haight-Ashbury a palácové domy Pacific Heights. Nezapomeňte se podívat na čínskou čtvrť,  vesmírné a vědecké centrum Chabot, námořní muzeum a další.

Golden Gate Bridge patří mezi nejznámější mosty města San Francisco. Jeho délka je 2,7 km, rozpětí pilířů 1280 m a silnice se svými šesti jízdními pruhy a chodníkem vede ve výšce 67 metrů nad mořem.

Ulice Lombard, nejklikatější ulice nejen v San Francisco, ale na celém světě.   PIER 39 je 45 akrový nábřežní komplex, který je místem setkávání milionů místních obyvatel a návštěvníků města San Francisco. Kromě 14 full-service restaurací, 90+ obchodů a populárních atrakcí je PIER 39 domovem 5-akrového nábřežního parku. PIER 39 je známý svými velkolepými výhledy na San Francisco Bay, včetně Golden Gate Bridge, Bay Bridge a Alcatraz, stejně jako světově proslulé kalifornské lachtany, kteří se neustále navzájem  překřikují a odpočívají a  u mola č.16.

Létejte do Ameriky s námi. Naši zkušení specialisté vám cestu připraví a doporučí vhodné spojení.