fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník veletrhu SIMA v Paříži.

Paříž, 24.2. – 28.2. 2019

Zaměřuje se především na techniku a stroje pro zemědělství.
Součástí veletrhu je také SIMAGENA – setkání odborníků z oblasti chovatelství a genomiky. Od svého vzniku v roce 1922 se SIMA nestále rozrůstá.

Do kompletní nabídky veletrhu patří:
Traktory a trakční zařízení, součásti, díly a příslušenství, elektronika pro vozidla, obdělávání půdy, setí, sklízení, sklizeň (krmiva, obiloviny, hlízy, ovoce, zelenina, atd.), po sklizni (čištění, třídění, sušení, balení), zařízení pro tropické a speciální plodiny, manipulace, přeprava a skladování, ochrana rostlin, zavlažování, materiály a zařízení pro dobytek, úprava a zpracování mléka, potřeby pro chovatele a chovatelská družstva, zakládání a údržba venkovských a lesních ploch, zařízení pro údržbu zeleně, udržitelný rozvoj, obnovitelné zdroje energie, instituce, služby, poradenství a řízení, výpočetní technika a software. Vystavovat zde bude přes 1 770 vystavovatelů ze 42 zemí. Předpokládaná návštěvnost na rok 2019 je 232 000 návštěvníků z více než 135 zemí.

Vstupné: 30 EUR nebo 40 EUR při vjezdu přímo do areálu.
Skupina min. 10 osob: 25 EUR za návštěvníka, skupina studentů: ZDARMA po předložení průkazu o studiu.

Registrace na veletrh zdarma je možná zde.

Nabízíme Vám výhodný LETECKÝ BALÍČEK v termínu

od 24.2. do 25.2. 2019 za cenu 14.500,- Kč/os.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha – Paříž – Praha včetně poplatků, nocleh včetně snídaně ve 3* hotelu v centru města a cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje: vstupenku na veletrh, transfery z/na letiště a příplatek za jednolůžkový pokoj.

Máte-li zájem jen o některé služby, dle Vašich požadavků Vám zajistíme ubytování, letenku, jízdenku, pojištění či vstupenku na veletrh.

NA ZÁKLADĚ VAŠÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY VÁM ZAŠLEME KONKRÉTNÍ NABÍDKU CESTOVNÍCH SLUŽEB DLE AKTUÁLNÍCH VOLNÝCH MÍST. VAŠE POŽADAVKY ČI DOTAZY ZASÍLEJTE NA EMAIL fractal@fractal.cz PŘÍPADNĚ VOLEJTE NA ČÍSLO 222 512 000, DĚKUJEME.

FRACTAL, s.r.o. – LETENKY DO CELÉHO SVĚTA letenky@fractal.cz.