fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Soutěž s Qatar Airways

Jako další akci v našem jubilejním roce jsme si pro vás společně s leteckou společností Qatar Airways připravili vědomostní soutěž. A těšit se můžete například na model letadla nebo cestovní sety na palubu. Jak vyhrát se dozvíte na konci našeho článku.

 

Qatar Airways, národní dopravce státu Katar, slaví se svými pasažéry více než 20 let společného cestování po světě, do více než 160 obchodních a rekreačních destinací na palubě moderní flotily s více než 250 letadly. Nejrychleji rostoucí letecká společnost na světě přidá do své rostoucí sítě v roce 2020 řadu vzrušujících nových destinací, včetně Osaky v Japonsku; Santorini, Řecko; Dubrovnik, Chorvatsko; Almaty a Nur-Sultan, Kazachstán; Accra, Ghana; Cebu, Filipíny; Lyon, Francie; Trabzon, Turecko; Siem Reap, Kambodža a Luanda, Angola.

Qatar Airways byly v roce 2019 vyhlášeny “Nejlepší světovou aerolinkou” na 2019 World Airline Awards, které pořádá mezinárodní organizace Skytrax. Zároveň společnost získala ocenění “Nejlepší aerolinka na Blízkém východě”, “Světově nejlepší Business třída” a “Nejlepší sedadla v Business třídě”, jako ocenění za revoluční koncept sedadel Qsuite. Qatar je jediná aerolinka na světě, která pětkrát získala prestižní ocenění “Skytrax Nejlepší aerolinie roku”.

Qsuite, patentovaný produkt Qatar Airways, je v celém současném leteckém průmyslu jedinečný. Jako jediný obsahuje dvojitou postel v Business třídě, stejně jako pohyblivé panely, které cestujícím na sousedících sedadlech umožňují vytvořit si vlastní privátní místnost, přímo na palubě letadla.

Qatar Airways je první aerolinkou, která do České republiky létá pravidelně s B787 Dreamliner a v současné chvíli i s nejmodernějším Airbusem A350. Od letního letového řádu Qatar Airways nabízí všechny lety velkokapacitními letadly, a sice, Airbus A330 ráno a B787 Dreamliner v podvečer.

Qatar Airways je také první aerolinkou, která implementovala do své flotily A350-1000, v současnosti technologicky nejvyspělejší dopravní letadlo na světě. Celkové průměrné stáří flotily je jen 5 let, cestující tak mají záruku cestování v nových, moderních strojích.

 

Objevte Dauhá, vzkvétající město, kde bok po boku stojí moderní mrakodrapy a nádherné tradiční trhy.

Katar je místo, kde se pořádají prestižní sportovní akce např. meetingy Diamantové ligy, tenisové turnaje okruhů ATP a WTA, turnaje evropské golfové tour Qatar Masters, závody Moto GP nebo v uplynulé sezoně Mistrovství světa v atletice. V neposlední řadě se již fotbaloví fanoušci nemohou dočkat zimy v roce 2022, kdy bude Dauhá hostit Mistrovství světa ve fotbale.

To nejlepší z Kataru

Historie a architektura: Muzeum pouštní růže – Národní muzeum

Nakupování: Souq Waqif (Dauhá)

Stravování a zábava: The Pearl

Pláže a hotely: nedotčené písečné pláže

 

Zařaďte Katar na seznam pro vaší další dovolenou a poznejte unikátní místo, kde na vás čeká slunce, pláže a dobrodružství.

Občané 80 zemí nyní mohou využívat bezvízový vstup do Kataru. Příslušníci ostatních států mohou jednoduše zažádat o turistická víza.

S Qatar Airways můžete navštívit i mnoho dalších exotických destinací. Lákavé ceny letenek a krátký přestup v Dauhá vám zajistí pohodlný let např. na Zanzibar, Maledivy, Srí Lanku, do Thajska, Malajsie, Vietnamu nebo Japonska. Nově bude možnost navštívit Siam Reap v Kambodži a ostrov Cebu ve střední části Filipín.

Otázky v naší vědomostní soutěži:

Kolikrát vyhrály Qatar Airways ocenění „Nejlepší aerolinie roku“?

Jaké je průměrné stáří letadlové flotily Qatar Airways?

Přibližně kolik destinací Qatar letecky obsluhuje?

 

Pokud odpovíte správně na všechny naše otázky jako druhý, pátý a dvacátý pátý, získáte od nás věcné ceny/balíčky ve spolupráci s leteckou společností Qatar Airways. Správné odpovědi zasílejte na: marketing@fractal.cz v předmětu se sloganem – 25 let s Fractalem. Vyhodnocení soutěže proběhne 25.3.2020.