fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Na letiště včas

Dopravte se na letiště včas před vaši cestou. Na evropské lety dorazte 2,5 hodiny a na dálkové lety min. 3 hodiny před odletem. Ušetříte si spoustu starostí. 

On-line odbavení

Vyhněte se čekacím dobám, použijte online odbavení před vaší cestou. Pro váš komfort nabízíme naši pomocnou ruku, můžeme pro vás online odbavení zajistit. Postačí uvést u vaší objednávky.

Omezení cestujícího

Pokud máte jako cestující nějaké omezení (cestující s kardiostimulátorem, těhotné ženy), při kterém nemůžete procházet bezpečnostním rámem, musíte tuto skutečnost nahlásit pracovníkovi bezpečnostní kontroly. Samotnou kontrolu provedou pracovníci jiným způsobem.

Zakázané předměty na palubě

Nevíte, jaké předměty nesmíte brát na palubu do příručního zavazadla? Kromě tekutin nad 100ml najdete kompletní seznam na stránkách letiště v Praze:

https://www.prg.aero/bezpecnostni-pravidla

Cestování s kočárkem

Kočárek můžete používat až do nástupu na palubu. Před letadlem nebo u gatu kočárek odevzdáte personálu letiště a ten jej následně naloží do letadla.

Ztracený kufr

Nepřišlo vám odbavené zavazadlo? Nechali jste něco v letadle? Obraťte se ihned na přepážku ztracených zavazadel. Zaměstnanci s vámi sepíšou protokol o ztraceném předmětu. 

Máte otázky k vaší cestě? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše zodpovíme.
Přejeme krásné cestovatelské léto

Váš tým Fractal.