fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

 

Vítejte v Istanbulu 

Řekněme, že jste přistáli na letišti v Istanbulu a máte 6 až 24 hodinovou přestávku. Máme pro vás skvělý tip, jak místo nudného čekání na letišti prožít skvělé okamžiky. V příletové hale se stačí nahlásit na hotel Desk, a to 30 minut před zahájením každé prohlídky. Budete vyzvednuti průvodcem a můžete se těšit na zábavnou tour po Istanbulu. Během prohlídky uvidíte nejvýznamnější historické památky města, které hostilo významné civilizace světa a také si vychutnáte vynikající tradiční jídla z turecké a osmanské kuchyně.

Jsme přesvědčeni, že to bude pro vás jeden z nezapomenutelných a pestrých zážitků. Pokochejte se nádherným výhledem na Bospor z Ortaköy a naplňte každou chvíli pestrými zážitky právě v Istanbulu. Využijte možnost vidět historické a přírodní krásy Istanbulu, místo aby jste ztráceli čas čekáním na letišti. Pokud vaše čekací doba mezi spojovacími lety je dostatečná, určitě si tuto zkušenost nenechejte ujít.

Co nového u Turkish Airlines?

Nové letiště v Istanbulu zahájilo plný provoz. Ve  své první fázi má být s kapacitou 90 milionů cestujících ročně třetím největším letištěm na světě hned po atlantském letišti Hartsfield-Jackson a po mezinárodním letišti v Pekingu. Po plánovaném dalším rozšíření v roce 2025 bude mít kapacitu až 200 milionů cestujících, má tedy velké ambice stát se největším letištěm na světě podle počtu cestujících.

Letecká společnost Turkish Airlines koncem dubna oznámila, že od 31. května bude nově létat do francouzského Štrasburku. Nová linka z Istanbulu bude provozována v letním období čtyřikrát týdně vždy v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli. Turecký dopravce bude na linku nasazovat letouny Airbus A319, A321 a Boeing 737-800.