fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Turkish Airlines

 

Letecká společnost, která létá do více zemí než kterákoliv jiná

Díky bezkonkurenční letecké síti, moderní flotile, pohodlným sedadlům a lahodnému občerstvení obdržela společnost Turkish Airlines titul Nejlepší letecká společnost v Evropě.

Rychlý růst v průběhu let, přinesl Turkish Airlines také titul letecké společnosti, která létá do nejvíce zemí na světě. Dnes létá do 120 zemí s jednou z nejmladších flotil, která čítá 350 letadel, a to včetně nejmodernějších typů jako například Boeing 787-9, Airbus A321neo a během roku 2020 se očekává dodaní i prvního letadla A350-900.


Nový domov, nová éra

Posledních pár let již kapacita letiště Atatürk nestačila stále se navyšujícímu počtu cestujících,  (75 miliónů přepravených cestujících v roce 2019) a Turkish Airlines se tak 6. dubna 2019 přestěhovaly do svého nového domova, letiště Istanbul. Letiště má do deseti let dosáhnout kapacity 200 milionů odbavených cestujících ročně a stane se tak největším leteckým dopravním uzlem na světě.

Vysoký standard během každého letu

Spokojenost zákazníků je u Turkish Airlines nejvyšší prioritou a tak se jí věnuje maximální pozornost ve všech směrech.

Občerstvení na palubě Turkish Airlines má jasný cíl a to maximalizovat zážitek z cestování. Spolupráce s tureckou cateringovou společností Do&Co nabízí velice chutná jídla i několik kilometrů nad zemí. Cestující mají na výběr z lahodných jídel, která jsou speciálně připravená „létajícími“ kuchaři přímo na palubě letadla. Dále si také mohou vybrat z řad alkoholických i nealkoholických nápojů a to vše zcela zdarma.

Zábavní systém na palubě nabízí nejnovějšími filmy, hudbu, hry a poskytuje tak cestujícím příjemnou cestu plnou zábavy. Cestující navíc mohou zůstat ve spojení se svými blízkými díky Wi-Fi připojení.


Výhody i na zemi

Program Miles & Smiles, který svým členům poskytuje privilegia, jako například vyšší váhový limit, vstup do letištních salónků, volné letenky a mnoho dalších. Turkish Airlines jsou členy globálního leteckého uskupení Star Alliance a tak lze sbírat míle za lety i u partnerských leteckých společností.

Vítejte v Turkish Airlines Corporate Club

Turkish Airlines také myslí na své firemní zákazníky a nabízí jim exkluzivní program, Turkish Airlines Corporate Club. Firmy, asociace či státní instituce mohou získat řadu výhod při pořizování letenek pro své služební cesty. Mohou například využít speciální slevy, vyššího váhového limitu zavazadel či změn letenek zdarma. Dále členové obdrží kartu Turkish Airlines Corporate Club, která umožňuje přednostní odbavení a vstup do salónků Turkish Airlines včetně jednoho hosta. Registrace je zcela zdarma a je možné ji provést na stránkách Turkish Airlines v sekci Turkish Airlines Corporate Club.