fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Novinky u Turkish Airlines

Turkish Airlines byly založeny v roce 1933. Zpočátku společnost vlastnila pouze 5 letadel. Dnes její flotila, která je co do stáří letadel jednou z nejmladších na světě, čítá 338 letadel.  Turkish Airlines nabízí svým klientům rozsáhlý výběr lokalit na celém světě, kam mohou cestovat za prací či poznáním. Přes 300 otevřených destinací ve 120 zemích světa vyneslo v roce 2017 národního dopravce Turecka na první světovou příčku. Společnost Turkish Airlines je od 1.4.2008 členem sdružení leteckých dopravců Star Alliance a stále se snaží své nabízené produkty a služby zlepšovat. Důkazem toho je zisk několika prestižních ocenění. V letech 2011 až 2016 obdržely Turkish Airlines například ocenění “Nejlepší letecká společnost v Evropě”. Při posledním udílení cen Skytrax v červnu 2017 Turkish Airlines získaly hned několik prestižních ocenění: “Nejlepší letecká společnost v jižní Evropě”, “Nejlepší občerstvení v obchodní třídě”, “Nejlepší salónek pro cestující v obchodní třídě” a “Nejlepší občerstvení v salónku pro cestující v obchodní třídě”.

Služby letecké společnosti Turkish Airlines využívá také čím dál více korporátních klientů, kteří mohou využívat mnoho výhod, které jsou spojeny se členstvím v Turkish Airlines Corporate Club. Jako například slevy na letenky, změna místa či času odletu zdarma, vrácení letenky před odletem bez poplatku, vyšší váhový limit zavazadel, přednostní odbavení či vstup do letištních salónků.

Turkish Airlines jsou jednou z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě a zaujímají strategickou pozici mezi východem a západem. Skrze domovské letiště v Istanbulu nabízí mnoho dostupných spojů z Prahy do více než 35 destinací na Blízkém Východě, 50 v Africe, 35 v Asii a do 17 míst v Jižní a Severní Americe.

Pro více informací můžete navštívit internetové stránky http://www.turkishairlines.com/.