fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Láká vás Vietnam?

Poskytneme vám soukromé zájezdy s anglicky mluvícím průvodcem a cestovních služeb do všech částí Vietnamu, Kambodže, Laosu a Myanmaru.

Náš partner ve Vietnamu je známý jako jeden z nejlepších touroperátorů se sídlem v Hanoji, který je vysoce doporučován Tripadvisorem.¨

 

Hanoi Tour Package 7 dní, to nejlepší ze severního Vietnamu  (možnost i delšího programu)

Hanoi: Prohlídka města Hanoje s návštěvami hlavních památek města starého tisíce let. Vydejte se na cyklovýlet po Hanojské staré čtvrti a zúčastněte se jedinečného představení vodních loutek.

Mai Chau, Hoa Binh: Dole v úrodném údolí Mai Chau se nacházejí krásné vesnice bílých Thajců, v Mai Chau se dá dělat trek nebo projížďka na kole.

Halong Bay: Slavný přírodní div světa. Strávíte noc na plavbě v Halon Bay a budete mít skvělý zážitek na celý život. Na palubě se budou podávat čerstvé mořské plody. Mňam!

Ninh Binh: Velkolepé vápencové hory, starověký chrám a pagoda, vydejte se na výlet lodí po řece Ngo Dong, veslujte jeskyněmi, které jsou velmi působivé.

Tour zahrnuje:

Prohlídky a transfery klimatizovaným vozidlem

Strava uvedená v programu

Zkušený anglicky nebo francouzsky mluvící průvodce

Veškeré prohlídkové poplatky za uvedené návštěvy

Denně balená minerální voda

Státní daně a poplatky za služby

 

Je k dispozici mnoho dalších Tour i pro jih nebo centrálního Vietnamu, jen nám zašlete požadavek s počtem cestujících a plánovaný termín vaší cesty.

Vytváříme zájezdy a cestovní balíčky šité na míru, aby odpovídaly preferovanému cestovnímu období, potřebám turné a rozpočtu.

Zaručujeme dostupnou cenu a kvalitu služeb.

Kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme nabídku: martin.svoboda@fractal.cz, tel. 211 150 023