fractal@fractal.cz
+420 211 150 000 Po - Pá 8:00-18:00

Vážení klienti,

monitorujeme aktuální situaci na cestách, svět se nezastavil a cestujeme dál. Připravujeme pro vás ty nejlepší varianty cest. Odreagujte se a vypravte se na místa, která znáte jen z plakátu. Jsme tu pro vás, fungujeme a naši cestovní konzultanti se těší na poptávky od vás.

 

Jarní závan exotiky

5 luxusních resortů na Maledivách

Přinášíme vám pět luxusních resortů na Maledivách ve výborné cenové nabídce. Tato nádherná ostrovní letoviska vám poskytnou ty nejlepší služby, které si dokážete představit na své dovolené snů. Nahlédněte do all-inclusive resortů s nekonečnou nabídkou služeb. 

Maledivy mají  1200 ostrovů mezi 22 atoly, všechny obklopeny azurovými vodami, a mnoho z nich zaujímá jeden ostrov, jeden resort.  Půvab Malediv se rozšířil hlavně v době Covid-19, protože tu najdete úplné soukromí.

Více o resortech na Maledivách

 

Mexiko – destinace měsíce

Mnoho z vás, kteří mají rádi exotiku, dlouhé písčité pláže, flóru, faunu, společně s úžasnými gastronomickými zážitky jste už zřejmě  navštívili populární místa u pobřeží Karibského moře v Mexiku, jako např. Yucatan, Cozumel, Cancun, Costa Maya, ale my vám vřele chceme doporučit další fantastické místo, které naleznete na pobřeží Tichého oceánu. Světově proslulé a také hollywoodskými hvězdami populární a velmi navštěvované, přitom stále rozrůstající se město protknuté úžasnou historii.

Aktuálně není vstup leteckou cestou do Mexika výrazně omezen, požadován není ani negativní test na Covid, zpět je nutný PCR test a karanténa ukončená dalším testem PCR.

Více o cestách do Mexika

 

Novinky od aerolinek

 Co všechno dělá pro své cestující společnost Emirates? Jak vylepšily svůj catering na rok 2021 British Airways? A dobré zprávy přinášíme od letecké společnosti Lufthansa – pro všechny je opětovně povolen transit na dálkových letech přes německá letiště.

Aktuálně není cestování z České republiky omezeno, sledujte informace a podmínky k vycestování do konkrétních zemí na stránkách MZV, stránkách letiště Praha, kontaktujte naše cestovní konzultanty, rádi vám pomůžeme s plánováním.

Více o novinkách

Pro vaše cesty zajistíme

Kompletní cestovní servis od letenek, ubytování, pojištění, parkování, ale i například speciálního programu na místě vašeho pobytu. Nemůžete cestovat pracovně? Vám a celé vaší rodině jsme schopni připravit balíčky na míru, podle aktuální situace ve světě vám sestavíme program podle potřeby.

Na rok 2021 jsme opět pojištěni proti úpadku. Jsme vaše jistota na cesty už 25 let.

ubytování pronájem auta Letenky Smartterminal víza


Fractal info je zasíláno registrovaným uživatelům rezervačního systému SmartTerminal.
V případě, že nemáte zájem náš cestovatelský měsíčník dostávat, klikněte ZDE. Děkujeme.

FRACTAL s.r.o. | Vinohradská 174, 130 00 Praha 3 | fractal@fractal.cz | www.fractal.cz | +420 211 150 000